Nabídka IP telefonních služeb


V naší nabídce naleznete také profesionální služby z oblasti instalace a konfigurace IP telefonních ústředen a koncových zařízení s podporou VoIP technologie. Tato oblast nabízí podporu nejnovějších služeb, funkcí, centralizaci veškeré správy, vysokou flexibilitu, ale také zpětnou kompatibilitu s předchozími telefonními generacemi.
Součástí dodávky je osobní konzultace s cílem připravit řešení zákazníkovy na míru, následuje komplexní nasazení IP telefonie do stávající infrastruktury včetně zajištění migrace z tradičního analogového či digitálního prostředí. Samozřejmostí je také nadstandardní servis a podpora našich specialistů.

Náklady

Snížení nákladů na telefonní a provozní služby díky nasazení technologie VoIP.

Správa

Centralizovaná správa a řízení včetně přehledné vizualizace hovorových statistik

Infrastruktura

Komunikace v rámci jedné síťové infrastruktury – telefonie i data v rámci jedné kabeláže.

Služba

Nabídka tradičních i nejmodernějších telefonních služeb.

Řešení namíru

Úprava a konfigurace na míru zákazníkovi.

Integrace

Možnost jednoduché integrace s mobilní sítí.

Dostupnost a garance

Vysoká dostupnost volání a garantovaná záloha hovorových dat.

Mezi další klíčové vlastnosti nabízeného řešení patří možnost autokonfigurace pro koncové telefony, analýza a detailní záznamy hovorů, jednoduchá správa virtuálních videokonferenčních místností, profesionální Call centrum, včetně úvodního IVR a nastavení front pro zákazníky a operátory, podpora videohovorů, pracoviště spojovatelky (prezence, operátorský panel), možnost nastavení flexibilního volacího plánu dle pracovní doby, nebo také přehledný účtovací systém pro správu hovorových tax.

 

Samozřejmostí je také zaručení vysokého bezpečnostního standardu v podobě generování silných hesel pro všechny prvky IP telefonní infrastruktury, integrovaná ochrana ústředny pomocí firewall a modulů pro nastavení limitů počtu místních a zahraničních hovorů, dále také silná autentizace a šifrování hovorů pomocí standardu SIP-TLS, SRTP a přístup k administraci skrze HTTPS.

K našim produktům nabízíme také vlastní aplikace a nádstavbové moduly, které byly vyvinuty na základě poptávky uživatelů. Mezi oblíbené patří například systémy pro realizaci penetračních a výkonnostních testů pro IP telefonní prvky, analýza IP telefonního provozu za účelem detekce bezpečnostních rizik, IP telefonní systém pro krizová volání, propojení IP ústředny se stávající databází kontaktů a IM systémem zákazníka, případně měření kvality IP telefonních hovorů pomocí autonomních sond.